Aktualności

2017-05-20 VIII Wielkopolskie Spotkania Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Sierakowie

W sobotę, 20 maja 2017 r. w Ośrodku Sportowym Orlik, przy ul. Wronieckiej 25 w Sierakowie, Orkiestra Vivat! zagra podczas inauguracji VIII Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku-Sieraków 2017. Celem tegorocznych spotkań jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród seniorów, integracja z młodym pokoleniem oraz propagowanie walorów krajobrazowych
i kulturowych Ziemi Sierakowskiej.
Orkiestra Vivat! została zaproszona przez Zarząd Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku
w Międzychodzie–Filia w Sierakowie, Panią Halinę Echaust- Prezesa UTW oraz Panią Krystynę Zachciał–V-ce Prezes ds. Programowych. O godz. 9.30 Orkiestra Vivat! przeprowadzi ulicami miasta uczestników spotkania. Paradny przemarsz rozpocznie się sprzed Muzeum Zamek Opalińskich. Następnie, podczas oficjalnego otwarcia, o godz.10.40, Orkiestra wprowadzi Seniorów do przyjacielskiej rywalizacji sportowej prezentując swój talent muzyczno - taneczny w repertuarze marszowym.

Program przewiduje zmagania sportowe drużyn Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Wielkopolski.
a o godz.15.30 planowane jest zakończenie spotkania.

 

Przyjaciół i Sympatyków sportu oraz Orkiestry Vivat! w imieniu Organizatorów oraz Młodzieży z Zespołu, serdecznie zapraszamy.

 

 

Szanowni Państwo,
Serdecznie apraszamy na występ muzyczno-taneczny zespołu Papużki oraz muzyków Orkiestry Vivat!, który odbędzie się w dniu 28.02.2018 roku o godz. 18.00  w Kawiarni Napoleon - Cafe          w Sierakowie.