Aktualności

2017-06-23 Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Nadania Sztandaru dla Komendy Powiatowej PSP w Międzychodzie

Już w najbliższy piątek 23 czerwca Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Uroczystości Nadania Sztandaru dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie.

O godz. 15.00, po zakończonej Mszy Świętej w Kościele pw. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela, rozpocznie się Paradny przemarsz kompanii honorowej i pocztów sztandarowych z Orkiestrą Vivat!. Ulicami Międzychodu Orkiestra porowadzi wszystkich zaproszonych Gości na plac przy ul. Czynu 600-lecia, gdzie nastąpi Apel z okazji nadania sztandaru. Podczas uroczystości Orkiestra Vivat! również zaprezentuje się przed Gośćmi w repertuarze marszowym.

 

 

 

 

W sobotę, 19 maja 2018 r. Orkiestra Vivat! włączyła się w uroczyste obchody IX Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Sieraków 2018. O godz. 10:00 spod Muzeum Zamek Opalińskich ruszył paradny korowód, który poprowadziła Orkiestra Vivat! a następnie o 10:45 na boisku sportowym Orlik w Sierakowie zaprezentowała swój talent muzyczno - taneczny w repertuarze marszowym.