Aktualności

2017-06-02 Udział Orkiestry Vivat! w Festynie Integracyjnym Dzieci Dzieciom Poznań 2017

Już w najbliższy piątek, 2 czerwca 2017 roku, odbędzie się Festyn Integracyjny "Dzieci Dzieciom Poznań 2017" podczas którego wystąpi Orkiestra Vivat!
Zespół poprowadzi paradę, która rozpocznie się
o godz. 09.30, a 40 minut później w repertuarze rozrywkowm zaprezentuje swój talent w show muzyczno - tanecznym. Przedsięwzięcie organizowane jest z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Formułą Festynu są wspólne gry, zabawy dydaktyczne, sport i rekreacja ruchowa, które mają sprzyjać zintegrowaniu dzieci, tak aby uwierzyły we własne możliwości, poznały kolegów i koleżanki z innych szkół. Uczestnicy  będą mieli okazję spróbować swoich sił w typowych konkurencjach lekkoatletycznych (np. skok w dal, sprint, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, bieg na 400 m), ale także pokonać skomplikowany tor przeszkód, sprawdzić swoją równowagę (slackline, trickboard) lub gibkość. Będzie też wiele innych atrakcji i niespodzianek.

W imieniu Organizatora: Fundacji Renaty Mataczyńskiej i Izabeli Ewy Kwiatkowskiej "Światełko w tunelu" serdecznie zapraszamy całe Rodziny do wzięcia udziału w Festynie .

Rozpoczęcie imprezy nastąpi o godz. 9.30 na boisku lekkoatletycznym AWF przy ul. Królowej Jadwigi
w Poznaniu.

 

 

W sobotę, 19 maja 2018 r. Orkiestra Vivat! włączyła się w uroczyste obchody IX Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Sieraków 2018. O godz. 10:00 spod Muzeum Zamek Opalińskich ruszył paradny korowód, który poprowadziła Orkiestra Vivat! a następnie o 10:45 na boisku sportowym Orlik w Sierakowie zaprezentowała swój talent muzyczno - taneczny w repertuarze marszowym.