Aktualności

2017-05-01 Orkiestra Vivat! wystąpi w Łazienkach Królewskich w Warszawie

1 maja 2016 roku w w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się Piknik Europejski pod Honorowym patronatem Ambasadora Republiki Federalnej Niemiec z okazji 13. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Na zaproszenie Organizatorów, Orkiestra Vivat! o godz. 16.30 zaprezentuje muzyczno - taneczne show
w Amfiteatrze. Orkiestra zaprezentuje swój kunszt muzyczno - taneczny w reperturze rozrywkowym, wykona takie utwory jak: Happy – muz. Pharrella Williamsa, Lips are Movin – aranż. Toma Wallace, Love is in the Air – aranż. Johna Oceana, i wiele wiele innych.

 

Po zakończonym koncercie na scenie Amfiteatru, Orkiestra Vivat! paradnym krokiem w repertuarze marszowym przejdzie spod Amfiteatru  do ulicy Gagarina.
Podczas trwania pikniku, można będzie również posłuchać koncertów i występów innych orkiestr, obejrzeć pokazy jazdy konnej oraz parady orkiestr wojskowych i policyjnych, a także wziąć udział w rodzinnych grach i zabawach na świeżym powietrzu.

 

 

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy.
W celu zapoznania się z szczegółowym programem Pikniku Europejskiego wystarczy kliknąć tutaj: www.lazienki-krolewskie.pl/pl/wydarzenia/piknik-europejski-3

 

 

O1 maja br. Orkiestra Vivat! wystąpi na Pikniku Europejskm. Wydarzenie organizowane jest we współpracy
z Ambasadą Bułgarii z okazji 14. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz bułgarskiej prezydencji w Radzie UE.