Aktualności

2018-06-08 Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Festynu Integracyjnego Dzieci Dzieciom Poznań 2018

Już jutro, w piątek, 8 czerwca 2018 roku, odbędzie się Festyn Integracyjny "Dzieci Dzieciom Poznań 2018", organizowany przez Fundację "Światełko w Tunelu", podczas którego wystąpi Orkiestra Vivat!. W tym roku Festyn odbędzie się pod dodatkowym podtytułem Wszyscy jesteśmy Wielkopolanami - ku czci Powstańców Wielkopolskich. Orkiestra Vivat! poprowadzi paradę, która rozpocznie się na stadionie lekkoatletycznym AWF o godz. 09:00, a 40 minut później zaprezentuje swój talent w repertuarze rozrywkowym. Ideą Festynu są wspólne gry, zabawy dydaktyczne, sport i rekreacja ruchowa, które mają sprzyjać zintegrowaniu dzieci, tak aby uwierzyły we własne możliwości, poznały kolegów
i koleżanki z innych szkół. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w typowych konkurencjach lekkoatletycznych (np. skok w dal, sprint, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, bieg na 400 m), ale także pokonać skomplikowany tor przeszkód, sprawdzić swoją równowagę (slackline, trickboard) lub gibkość. Będzie też wiele innych atrakcji i niespodzianek.

W imieniu Organizatorów i własnym serdecznie zapraszamy!

 

 

W najbliższy czwartek, w Pierwszy Dzień Wiosny 21 marca 2018 r. od godz. 11:45 w imieniu Organizatora – Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu, zapraszamy wszystkich Rodziców z Dziećmi na obchody Dnia Motyla 2019!