Wydarzenia

II Wielkopolskie Spotkania Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Sierakowie

data: 14.05.2011

W sobotę, 14 maja 2011r. o godz. 10.00 Orkiestra Vivat! zagra na inauguracji II Wielkopolskich Spotkaniach Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Sieraków 2011’, na COSSz TKKF

w Sierakowie. Orkiestra Vivat! została zaproszona w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Międzychodzie –
Filia w Sierakowie przez Panią Krystynę Zachciał – Przewodniczącą Rady Programowej. W programie zmagania sportowe drużyn Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Wielkopolski, walczących o nagrodę główną - Puchar „Serce Seniora”. Młodzież z Orkiestry Vivat! muzycznie wprowadzi Seniorów do przyjacielskiej rywalizacji sportowej. Muzyka, taniec i sport, już po raz drugi jest znakomitym łącznikiem pokoleniowym w Sierakowie.

Przyjaciół i Sympatyków sportu oraz Orkiestry Vivat! w imieniu Organizatorów oraz Młodzieży z Zespołu, serdecznie zapraszamy.

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować o sukcesie naszych Instrumentalistow – Dariusza Kołodziejskiego oraz Edyty Dworczak, podczas XXXV Wielkopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza, który odbył się w minioną sobotę, 6 kwietnia 2019 roku, w Osiecznej.