Wydarzenia

Zapraszamy na zajęcia disco dance i do szkółki baletowej

data: 09.11.2010

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież – dziewczęta i chłopców na zajęcia disco dance i do szkółki baletowej, prowadzone przez tancerkę baletową z Teatru Wielkiego w Poznaniu.
Jeśli chcesz popróbować swoich sił w disco dance (połączeniu tańca, współczesnego, jazzowego i hip-hopu) i zatańczyć w układach choreograficznych ze swoimi kolegami i koleżankami, mile spędzając przy tym czas, nasze zaproszenie skierowane jest właśnie do Ciebie.
Zajęcia (płatne) odbywają się w każdy poniedziałek w godz.:
16.00 - szkółka baletowa – dzieci od 4 lat,
17.30 - taniec disco dance – młodzież
w Domu Kultury Warta Glass Sieraków S.A. przy ul. Poznańskiej 35 w Sierakowie.
Serdecznie zapraszamy!
Wszelkich informacji udziela Biuro Zarządu Stowarzyszenia – tel: 61 858 68 56, a zapisy przyjmują: Pani Marika Niezborała (w poniedziałki), Pani Magda Kalemba i Dyrygent – Pan Robert Morkis.

 

 

W sobotę, 19 maja 2018 r. Orkiestra Vivat! włączyła się w uroczyste obchody IX Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Sieraków 2018. O godz. 10:00 spod Muzeum Zamek Opalińskich ruszył paradny korowód, który poprowadziła Orkiestra Vivat! a następnie o 10:45 na boisku sportowym Orlik w Sierakowie zaprezentowała swój talent muzyczno - taneczny w repertuarze marszowym.