Wydarzenia

Orkiestra Vivat! we Włoszech

data: 27.05.2010

W dniach od 26 maja 2010r. do 1 czerwca 2010r. Młodzieżowa Orkiestra Dęta Vivat! z Sierakowa weźmie udział w Międzynarodowym Festiwalu w Giulianova we Włoszech. W pierwszym dniu Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Pokazu Mody wraz z Zespołem z Białorusi

i Polinezji. Drugi dzień jest dniem koncertów Zespołów

z Wielkiej Brytanii, Słowacji, Szwecji, Polinezji i Włoch,

a wieczorem odbędzie się nocny koncert wszystkich Zespołów. W sobotę – gramy i bawimy się w Giulianova, natomiast w południe, delegacje wszystkich Zespołów zostały zaproszone na oficjalne spotkanie z Burmistrzem Miasta Giulianova w Ratuszu.

W niedzielę wszystkie Zespoły biorą udział w wielkim paradnym Show a wieczorem, podczas wspólnego koncertu, nastąpi uroczysta ceremonia zamknięcia Festiwalu. Uczestnikom Festiwalu życzymy pięknych koncertów i cudownych wrażeń, miłej zabawy w międzynarodowym zlocie młodzieży, jakim jest ten Międzynarodowy Festiwal.

 

W sobotę, 19 maja 2018 r. Orkiestra Vivat! włączyła się w uroczyste obchody IX Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Sieraków 2018. O godz. 10:00 spod Muzeum Zamek Opalińskich ruszył paradny korowód, który poprowadziła Orkiestra Vivat! a następnie o 10:45 na boisku sportowym Orlik w Sierakowie zaprezentowała swój talent muzyczno - taneczny w repertuarze marszowym.