Wydarzenia

1% od „ryczałtowców” do 1 lutego 2010 roku

data: 07.01.2010

Szanowni Podatnicy, którzy rozliczają się na zasadach ryczałtowych. Stowarzyszenie „Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sierakowa Wlkp.” serdecznie zaprasza do przekazania 1% podatku dochodowego za rok 2009 na wsparcie działalności edukacyjno-wychowawczej naszego Stowarzyszenia.
Przekazując 1% podatku na nasze Stowarzyszenie pomagacie Państwo razem z nami, dzieciom i młodzieży o różnym statusie materialnym rozwijać pasje muzyczno-taneczne, miło i pożytecznie spędzać czas pozaszkolny.
Przekazania 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego z należnego ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych dokonujecie Państwo na formularzu PIT-28 w poz. 129-131 do 1 lutego 2010 roku wpisując w te rubryki:
Pełną nazwę: Stowarzyszenie „Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sierakowa Wlkp.”
Numer KRS: 0000041003
Równowartość 1% podatku

Za każde udzielone wsparcie serdecznie dziękujemy.
Więcej informacji na stronie Ministerstwa Finansów www.mf.gov.pl oraz na portalu Organizacji Pozarządowych www.ngo.pl
Informacje na temat 1% dla pozostałych Podatników oraz obliczania darowizn od osób fizycznych i prawnych przekażemy w lutym 2010r.

Zarząd Stowarzyszenia
„Młodzieżowa Orkiestra Dęta
z Sierakowa Wlkp.”

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować o sukcesie naszych Instrumentalistow – Dariusza Kołodziejskiego oraz Edyty Dworczak, podczas XXXV Wielkopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza, który odbył się w minioną sobotę, 6 kwietnia 2019 roku, w Osiecznej.