Wydarzenia

2018-03-14 Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Dnia Motyla na Placu Wolności w Poznaniu

data: 21.03.2018

W najbliższą środę, w Pierwszy Dzień Wiosny 21 marca 2018 r. od godz. 11:45 w imieniu Organizatora- Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu zapraszamy wszystkich Rodziców z Dziećmi na obchody Dnia Wrażliwości.

Po uroczystym powitaniu o godz. 12:10 spotykamy się wszyscy na Pl. Wolności, gdzie w ramach Jarmarku Wielkanocnego będziemy celebrować „Dzień Motyla – Dzień dla Hospicjum Palium”. Orkiestra Vivat! z Grupą Choreograficzną wraz z wolontariuszami i podopiecznymi Stowarzyszenia „Na tak” stworzą kolorowy korowód wokół placu. Będziemy tańczyć Belgijkę z zebranymi na placu wolontariuszami i gośćmi Jarmarku, a o godz. 13:20 Orkiestra Vivat! zaprezentuje show muzyczno - taneczne.

Zapraszamy do spędzenia razem z nami pełnego wrażliwości Pierwszego Dnia Wiosny.

 

W sobotę, 19 maja 2018 r. Orkiestra Vivat! włączyła się w uroczyste obchody IX Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Sieraków 2018. O godz. 10:00 spod Muzeum Zamek Opalińskich ruszył paradny korowód, który poprowadziła Orkiestra Vivat! a następnie o 10:45 na boisku sportowym Orlik w Sierakowie zaprezentowała swój talent muzyczno - taneczny w repertuarze marszowym.