Wydarzenia

2016-04-30 Orkiestra Vivat! wystapi podczas IX edycji Eko-festynu na Świętej Górze

data: 30.04.2016

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Eko - festynie. W tym roku organizatorzy zapraszają do Bazyliki i Ogrodów Klasztornych. Festyn rozpocznie się o godz. 12.00 Mszą Świętą Dziękczynną w intencji pracowników Nadleśnictwa Piaski oraz z okazji otwarcia sezonu rowerowego.

O godz. 13.00 część artystyczną rozpocznie Orkiestra Vivat!, która zaprezentuje repertuar marszowy podczas paradnego przemarszu ogrodami klasztornymi, a następnie wystąpi na scenie znajdującej się przy ogrodzie letnim. Orkiestra i Grupa Choreograficzna Vivat! zaprezentuje się na scenie w repertuarze rozrywkowym.

 

 

Na scenie wystąpią również soliści i zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach i Zespole Szkół w Piaskach. Wystąpi się również Teatr Kulinarny Krzysztofa Górskiego.

 

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w IX edycji Festiwalu.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcj,i a także konkursów z nagrodami.

 

 

ZAPRASZAMY !

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować o sukcesie naszych Instrumentalistow – Dariusza Kołodziejskiego oraz Edyty Dworczak, podczas XXXV Wielkopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza, który odbył się w minioną sobotę, 6 kwietnia 2019 roku, w Osiecznej.