Wydarzenia

2016-04-30 Orkiestra Vivat! wystapi podczas IX edycji Eko-festynu na Świętej Górze

data: 30.04.2016

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Eko - festynie. W tym roku organizatorzy zapraszają do Bazyliki i Ogrodów Klasztornych. Festyn rozpocznie się o godz. 12.00 Mszą Świętą Dziękczynną w intencji pracowników Nadleśnictwa Piaski oraz z okazji otwarcia sezonu rowerowego.

O godz. 13.00 część artystyczną rozpocznie Orkiestra Vivat!, która zaprezentuje repertuar marszowy podczas paradnego przemarszu ogrodami klasztornymi, a następnie wystąpi na scenie znajdującej się przy ogrodzie letnim. Orkiestra i Grupa Choreograficzna Vivat! zaprezentuje się na scenie w repertuarze rozrywkowym.

 

 

Na scenie wystąpią również soliści i zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach i Zespole Szkół w Piaskach. Wystąpi się również Teatr Kulinarny Krzysztofa Górskiego.

 

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w IX edycji Festiwalu.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcj,i a także konkursów z nagrodami.

 

 

ZAPRASZAMY !

 

W sobotę, 19 maja 2018 r. Orkiestra Vivat! włączyła się w uroczyste obchody IX Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Sieraków 2018. O godz. 10:00 spod Muzeum Zamek Opalińskich ruszył paradny korowód, który poprowadziła Orkiestra Vivat! a następnie o 10:45 na boisku sportowym Orlik w Sierakowie zaprezentowała swój talent muzyczno - taneczny w repertuarze marszowym.