Wydarzenia

Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Dnia dla Hospicjum Palium na Jarmarku Świętojańskim

data: 25.06.2014

Już jutro (środa) 25.06.2014 odbędzie się "Dzień dla Hospicjum Palium" na Jarmarku Świętojańskim na Starym Rynku w Poznaniu.

W imieniu organizatorów serdecznie Państwa zapraszamy do włączenia się w uroczyste obchody "Dnia dla Hospicjum Palium"- już od godziny 11.00 organizatorzy będą aktywizować do myślenia o Hospicjum, będą zawieszać, rozdawać i malować motyle. Będą mowić o tym co się udało i co jeszcze mają w planach. Będą rozdawać ulotki i zachęcać do akcji na "Siepomaga". Będzie również malowanie lalek (niekoniecznie w motyle) i wiele innych atrakcji. Na zaproszenie Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej w Poznaniu, Orkiestra Vivat! wspierając szlachetną akcję na rzecz Hospicjum w Poznaniu, zaprezentuje się o godz. 17.30 w przemarszu z motylami po płycie Starego Rynku, a 30 min później wystąpi na scenie w show muzyczno - tanecznym prezentując repertuar rozrywkowy.

W imieniu Organizatorów i własnym jeszcze raz serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tej wspaniałej akcji na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu - każdy może być wspaniałym motylem dla Hospicjum.

 

W sobotę, 19 maja 2018 r. Orkiestra Vivat! włączyła się w uroczyste obchody IX Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Sieraków 2018. O godz. 10:00 spod Muzeum Zamek Opalińskich ruszył paradny korowód, który poprowadziła Orkiestra Vivat! a następnie o 10:45 na boisku sportowym Orlik w Sierakowie zaprezentowała swój talent muzyczno - taneczny w repertuarze marszowym.