Wydarzenia

IV Wielkopolskie Spotkania Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Sierakowie

data: 18.05.2013

W sobotę, 18 maja 2013 r. o godz. 10.00, w ośrodku sportowym nad jeziorem Jaroszewskim w Sierakowie, Orkiestra Vivat! zagra podczas inauguracji IV Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku-Sieraków 2013r. Orkiestra Vivat! została zaproszona przez Zarząd Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Międzychodzie–Filia w Sierakowie, Panią Halinę Echaust-Prezesa UTW oraz Panią Krystynę Zachciał–V-ce Prezes ds. Programowych. Program przewiduje zmagania sportowe drużyn Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Wielkopolski.Orkiestra Vivat! muzycznie wprowadzi Seniorów do przyjacielskiej rywalizacji sportowej.
Przyjaciół i Sympatyków sportu oraz Orkiestry Vivat! w imieniu Organizatorów oraz Młodzieży z Zespołu, serdecznie zapraszamy.

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować o sukcesie naszych Instrumentalistow – Dariusza Kołodziejskiego oraz Edyty Dworczak, podczas XXXV Wielkopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza, który odbył się w minioną sobotę, 6 kwietnia 2019 roku, w Osiecznej.