Wydarzenia

13-14.07.2012 Występ Papużek i Urwisów podczas Dni Ziemi Sierakowskiej

data: 13.07.2012

W najbliższy weekend 13-15 lipca zapraszamy do włączenia się w obchody Dni Ziemi Sierakowskiej.
Jak co roku czeka nas wiele atrakcji. Już w piątek 13.07 dziecięca grupa taneczna Papużki i muzyczna Urwisy  będzie reprezentować nasze Stowarzyszenie podczas Parady Ulicznej, która rozpocznie się o godzinie 21.45. Dziewczynki wraz z innymi uczestnikami wieczornych atrakcji przejadą ulicami miasta kolejką na trasie:
Rynek - ul. Poznańska - ul. Wroniecka - Hipodrom.


W dniu 14 lipca na Hipodromie w Sierakowie wystąpią tanecznie Papużki z przedstawicielami formacji muzycznej Urwisy. Występ rozpocznie się o godzinie 18.00. Dziewczynki zaprezentują swój repertuar artystyczny, który potrwa ok. 30 minut. Pokaz taneczny dziewcząt będzie przeplatany występem muzyków z formacji Urwisy. Zagrają dla nas:
                                                                            Antoni Pawelczak na trąbce
                                                                            Kamil Nowak na saksofonie
                                                                            Jakub Klapczyński na klarnecie

 

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do obejrzenia występów i wysłuchania naszych młodych muzyków!

 

W sobotę, 19 maja 2018 r. Orkiestra Vivat! włączyła się w uroczyste obchody IX Wielkopolskich Spotkań Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku - Sieraków 2018. O godz. 10:00 spod Muzeum Zamek Opalińskich ruszył paradny korowód, który poprowadziła Orkiestra Vivat! a następnie o 10:45 na boisku sportowym Orlik w Sierakowie zaprezentowała swój talent muzyczno - taneczny w repertuarze marszowym.