Wydarzenia

Orkiestra Vivat! wystąpi w Kwilczu i w Sierakowie

data: 26.05.2012

WYSTĘP I
Z okazji Jubileuszu 75-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kwilczu i 20-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie oraz I-ego Powiatowego Dnia Strażaka Orkiestra Vivat!,na zaproszenie Ochotniczej Straży Pożarnej
w Kwilczu, uświetni swym występem tegoroczne Kwileckie uroczystości. O godzinie 12.00 zaprezentuje się w przemarszu paradnym prowadząc uczestników uroczystości spod Strażnicy do Parafii p.w. św. Michała Archanioła w Kwilczu.
O godzinie 13.00 podczas Mszy Świętej Orkiestra Vivat! odegra Intradę. Następnie paradnym przemarszem uda się w kierunku boiska, na którym zagra podczas uroczystego apelu około godziny 14.00.

Po zakończeniu występu Orkiestry Vivat! i Grupy Choreograficznej serdecznie zapraszamy na występ muzyczno-taneczny zespołu Papużki.


 

WYSTĘP II
Orkiestra Vivat! wraz z Grupą Choreograficzną wystąpi podczas VI Rajdu samochodowego, rowerowego i pieszego, którego organizatorem jest Młodzieżowy Ruch Miłośników Muzyki
Pro Sinfonika, działający przy Filharmonii im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu.
Na mecie, która znajdować sie będzie na terenie OSIR-u: Zielona Dolina, Orkiestra Vivat! wraz z Grupą Choreograficzną zaprezentuje się muzycznie i tanecznie podczas 30 minutowego koncertu. Koncert rozpocznie się o godzinie 16.00.
Po zakończeniu występu Orkiestry Vivat! i Grupy Choreograficznej serdecznie zapraszamy na występ muzyczno-taneczny zespołu Papużki.

Serdecznie Zapraszamy!

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować o sukcesie naszych Instrumentalistow – Dariusza Kołodziejskiego oraz Edyty Dworczak, podczas XXXV Wielkopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza, który odbył się w minioną sobotę, 6 kwietnia 2019 roku, w Osiecznej.