Wydarzenia

Obóz muzyczno-wypoczynkowy w Kowarach

data: 13.02.2012

W dniach od 13 do 20 lutego 2012 roku Młodzieżowa Orkiestra Dęta Vivat! z Sierakowa wraz z Opiekunami będzie przebywała na obozie muzyczno-wypoczynkowym w Ośrodku Wypoczynkowym MSWiA "PRZEDWIOŚNIE" w Kowarach. Organizatorem wyjazdu jest Stowarzyszenie "Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sierakowa Wlkp." Autokar zostanie podstawiony o godz. 6.30 natomiast wyjazd nastąpi o godz. 7.00 sprzed Domu Kultury Warta Glass Sieraków S.A. Celem wyjazdu jest przygotowanie się Orkiestry i Grupy Choreograficznej do nowego sezonu artystycznego, stąd w planie zajęć praca indywidualna i zespołowa z Instruktorami. Ponadto zajęcia będą przeplatały się z aktywnym wypoczynkiem, tym bardziej, że miejscem przebywania młodzieży są piękne górskie okolice.

Wszystkim wyjeżdżającym na obóz – Młodzieży, Opiekunom i Kierowcom życzymy dobrej pogody i wielu wspaniałych wrażeń, a dzieciom rozpoczynającym ferie zimowe życzymy udanego wypoczynku.

Przypominamy o zabraniu legitymacji oraz ciepłej odzieży.

 

W najbliższą niedzielę, 23 września
br., na zaproszenie Prezydenta Miasta Gniezna, Pana Tomasza Budasza, Orkiestra Vivat! zaprezentuje się przed mieszkańcami pierwszej stolicy Polski podczas III Gnieźnieńskich Senioraliów.