Wydarzenia

Kolędujmy RAZEM!

data: 29.01.2012

Stowarzyszenie i Orkiestra Vivat!, Uniwersytet Trzeciego Wieku
w Sierakowie oraz Ksiądz Proboszcz Zbigniew Woźniak serdecznie zapraszają do wspólnego kolędowania.
W dniu 29.01.2012 r. ( niedziela) o godz.15:00 w cieple naszego pięknego, sierakowskiego Kościoła pw. NMP Niepokalanie Poczętej serdecznie zapraszamy na koncert Orkiestry Vivat!
i międzypokoleniowe śpiewanie kolęd. W programie najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu Studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sierakowie oraz Orkiestry Vivat! z Sierakowa. Koncert poprowadzi – Pan Robert Morkis – Dyrygent Orkiestry Vivat!

Rok 2012 jest rokiem szczególnym, bowiem jest to: Europejski Rok Aktywności Ludzi Starszych i Więzi Międzypokoleniowej oraz rok 2012 jest Rokiem Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Polsce.

Stowarzyszenie „Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sierakowa Wlkp.” od momentu powstania w 2001 roku,
a zatem już 10 lat, jest organizacją stosującą zasadę społeczności otwartej na współpracę ze wszystkimi grupami wiekowymi. Dlatego cieszymy się, że Kierownictwo UTW w Sierakowie przyjęło nasze i Księdza Proboszcza – zaproszenie do projektu Kolędujmy RAZEM!.

Liczymy, że słuchacze UTW, zarówno Ci obecni jak i Ci przyszli słuchacze, Babcie i Dziadkowie, zaszczycą swoją obecnością uroczystość, na którą serdecznie zapraszamy.
Ksiądz Proboszcz zapewni ogrzanie Kościoła, a my postarajmy się, by atmosfera naszego spotkania kolędowego była ciepła i serdeczna.
 

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować o sukcesie naszych Instrumentalistow – Dariusza Kołodziejskiego oraz Edyty Dworczak, podczas XXXV Wielkopolskiego Konkursu Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza, który odbył się w minioną sobotę, 6 kwietnia 2019 roku, w Osiecznej.