Wydarzenia

Przemarsz i koncert Orkiestry Vivat! na Pikniku Lotniczym w Bednarach

data: 12.06.2011

12 czerwca 2011r. w niedzielę o godz. 10.00 Młodzieżowa Orkiestra Dęta Vivat! z Sierakowa wystąpi podczas Pikniku Lotniczego w Bednarach. Nasi Muzycy zaprezentują się zarówno koncertowo, jak i w przemarszach. Podczas Pikniku, który potrwa do godz. 18.00, będą mogli Państwo podziwiać pokazy lotnicze, wystawy samolotów,zostanie także zademonstrowana tresura psów policyjnych . Dodatkową atrakcją będą różnorodne występy zespołów muzycznych i tanecznych. Podczas trwania pikniku odbędzie się spartakiada sportowa organizowana przez AWF, próba pobicia rekordu Guinessa

w podbijaniu piłki oraz pokaz modeli latających, zabytkowych samochodów i motocykli. Nie zabraknie również atrakcji w Parku Rozrywki dla najmłodszych uczestników. Organizatorem pikniku są Poznańskie Kluby Rotary. Celem "Wielkopolskiego Pikniku Lotniczego Rotary" jest zebranie środków finansowych na modernizację i zakup nowoczesnego wyposażenia dla Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Poznaniu, w której przeprowadza się kilkaset operacji serca dzieci i noworodków rocznie.
Serdecznie zapraszamy całe rodziny do udziału w niedzielnym Pikniku!

 

W ubiegłą sobotę, 12.01.2019 r., Orkiestra Vivat! wzięła udział w koncercie inaugurującym nowy sezon Muzykoteki Młodego Człowieka, organizowanym przez Pro Sinfonikę!