Wydarzenia

2018-08-24 Gościnny występ Orkiestry Vivat! w koncercie finałowym X Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych w Kaliszu

data: 24.08.2018

24 sierpnia br., w piatek, Orkiestra Vivat!, na zaproszenie prof. dr. hab. Romana Grynia, wystąpi o godz. 16:00 na Kaliskim Rynku podczas finałowego koncertu Jubileuszowej X Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blasznych. Celem Akademii jest umożliwienie utalentowanej młodzieży kontaktu z szerokim gronem solistów i pedagogów z Polski i zza granicy. W ramach Letniej Akademii odbywają się spotkania pedagogów i wykłady służące wymianie doświadczeń i wzbogacaniu metod pracy z uczniami, panele dyskusyjne dla wszystkich uczestników Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blaszanych. Dodatkowo podczas Akademii można obejrzeć wystawy instrumentów dętych blaszanych z możliwością ich wypróbowania.

W imieniu Organizatorów i własnym serdecznie zapraszamy do Kalisza!

 

 

Przekazując 1% podatku na nasze Stowarzyszenie pomagacie Państwo razem     z nami dzieciom i młodzieży   o różnym statusie materialnym rozwijać pasje muzyczno-taneczne, miło i pożytecznie spędzać czas pozaszkolny. Serdecznie zapraszamy do przekazania 1% podatku dochodowego za rok 2018.