Wydarzenia

Udział Orkiestry Vivat! w Festynie Integracyjnym Dzieci Dzieciom Poznań 2017

data: 02.06.2017

Już w najbliższy piątek, 2 czerwca 2017 roku, odbędzie się Festyn Integracyjny "Dzieci Dzieciom Poznań 2017" podczas którego wystąpi Orkiestra Vivat!
Zespół poprowadzi paradę, która rozpocznie się
o godz. 09.30, a 40 minut później w repertuarze rozrywkowm zaprezentuje swój talent w show muzyczno - tanecznym. Przedsięwzięcie organizowane jest z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Formułą Festynu są wspólne gry, zabawy dydaktyczne, sport i rekreacja ruchowa, które mają sprzyjać zintegrowaniu dzieci, tak aby uwierzyły we własne możliwości, poznały kolegów i koleżanki z innych szkół. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w typowych konkurencjach lekkoatletycznych (np. skok w dal, sprint, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, bieg na 400 m), ale także pokonać skomplikowany tor przeszkód, sprawdzić swoją równowagę (slackline, trickboard) lub gibkość. Będzie też wiele innych atrakcji i niespodzianek.

W imieniu Organizatora: Fundacji Renaty Mataczyńskiej i Izabeli Ewy Kwiatkowskiej "Światełko w tunelu" serdecznie zapraszamy całe Rodziny do wzięcia udziału w Festynie .

Rozpoczęcie imprezy nastąpi o godz. 9.30 na boisku lekkoatletycznym AWF przy ul. Królowej Jadwigi
w Poznaniu.

 

W najbliższą sobotę, 18 maja 2019 r. Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka w Sierakowie!