Wydarzenia

2017-03-26 Występ Orkiestry Vivat! podczas 16. Poznańskich Spotkań Targowych: Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców.

data: 26.03.2017

Szanowni Państwo,

na zaproszenie Pani Olchy Sikorskiej Prezesa Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Poznańskich Spotkań Targowych: Książka dla Dzieci,Młodzieży
i Rodziców.

 

 

Honorowym Patronem Targów Książki jest Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda.

 

 

Targi Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców to największe w kraju wydarzenie dla czytelników, które poświęcone jest promocji czytelnictwa wśród młodszego i dorastającego pokolenia.

To ważne spotkanie kulturalne łączy zabawę z popularyzacją literatury kształtującej dziecięcą wyobraźnię, rozwój intelektualny i wrażliwość.

 

Adresatami targów są przede wszystkim dzieci, młodzież i ich rodziny. To także ważne miejsce spotkań pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, wydawców, księgarzy i bibliotekarzy, jak i prezentacji dokonań edytorskich oraz dyskusji merytorycznych i warsztatowych.

 

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na największe w kraju wydarzenie poświęcone książkom dla najmłodszych i młodych czytelników, podczas którego nie zabraknie Orkiestry Vivat!

Orkiestra zaprezentuje się na scenie 26 marca 2017 roku (niedziela) o godzinie 15.00

w pawilonie 7 w repertuarze rozrywkowym.

 

 

Targi Książki w Poznaniu odwiedzają największe sławy polskiej literatury dziecięcej, wybitni ilustratorzy oraz znani przyjaciele dzieci. Miłośnicy czytelnictwa mogą spotkać się z ulubionymi pisarzami i twórcami grafiki książkowej.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

W najbliższą sobotę, 18 maja 2019 r. Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka w Sierakowie!