Wydarzenia

2016-05-01 Orkiestra Vivat! wystąpi w Łazienkach Królewskich w Warszawie

data: 01.05.2016

1 maja 2016 roku w w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się Piknik Europejski- organizowany przez Łazienki Królewskie oraz  Ambasadę Królestwa Niderlandów -
z okazji 12. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej
i holenderskiej prezydencji w UE.

Na zaproszenie Organizatorów,  Orkiestra Vivat! o godz. 16.45 zaprezentuje muzyczno - taneczne show
w Amfiteatrze. Orkiestra zaprezentuje swój kunszt muzyczno - taneczny w reperturze rozrywkowym, wykona takie utwory jak: Happy – muz. Pharrella Williamsa, Lips are Movin – aranż. Toma Wallace, Love is in the Air – aranż. Johna Oceana, i wiele wiele innych. 

 

Po zakończonym koncercie na scenie Amfiteatru, Orkiestra Vivat! paradnym krokiem w repertuarze marszowym przejdzie do Pomnika Chopina, gdzie wykona utwór wielkiego kompozytora -  Fryderyka Chopina.
Podczas trwania pikniku, można będzie również  posłuchać koncertów i występów chórów, obejrzeć pokazy jazdy konnej oraz parady orkiestr wojskowych i policyjnych, a także wziąć udział w rodzinnych grach i zabawach na świeżym powietrzu.

 

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy.
W celu zapoznania się z szczegółowym programem Pikniku Europejskiego wystarczy kliknąć tutaj: www.lazienki-krolewskie.pl/pl/wydarzenia/piknik-europejski-2

 

W najbliższą sobotę, 18 maja 2019 r. Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka w Sierakowie!