Wydarzenia

Udział Orkiestry Vivat! w Alte Kameraden 2014 w Gorzowie Wlkp.

data: 10.05.2014

Już w najbliższy weekend 10-11.05.2014 roku odbędą się Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych Alte Kameraden w Gorzowie Wielkopolskim, w których Orkiestra Vivat! weźmie udział.
Alte Kameraden to impreza, która popularyzuje twórczość wybitnego Landsberczyka Carla Teika – kompozytora muzyki marszowej , zwanego królem marsza. Carl Teike jest kompozytorem jednego z najsłynniejszych marszów na świecie: Alte Kameraden.
Podczas Międzynarodowych Spotkań w Gorzowie Wielkopolskim zaprezentuje się 8 zespołów orkiestrowych z kraju i zagranicy prezentujących wysoki poziom artystyczny.
Wszystkich serdecznie zapraszamy na koncerty, parady organizowane w tych dniach przez Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim.
Uroczyste otwarcie VIII Międzynarodowych Spotkań Orkiestr Dętych Alte Kameraden 2014 odbędzie się na Starym Rynku w sobotę 10.05.2014 o godz. 15.30, podczas którego wszystkie Orkiestry wspólnie wykonają utwory obowiązkowe: Alte Kameraden i Wiwat Marsz.
Po uroczystym otwarciu, Orkiestry, muzycznie i tanecznie przemaszerują ulicami: Hawelańską, Wł. Jagiełły, Dzieci Wrzesińskich i Sikorskiego.
Orkiestrę Vivat! w repertuarze marszowo – rozrywkowym będzie można zobaczyć dwukrotnie:
10.05.2014 roku (sobota) o godz. 13.30 przy ul. Ogińskiego w Gorzowie.

11.05.2014 roku (niedziela) o godz. 14.00 Orkiestra Vivat! zaprezentuje muzyczno – taneczne show na scenie Amfiteatru w Gorzowie Wielkopolskim.
Przesłuchania potrwają do godz. 19.00, a zaraz po nich na tej samej scenie wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych.
Po prezentacji Orkiestry Wojskowej nastąpi FINAŁ uroczystości - przedstawienie przez Jury wyników konkursowego przeglądu marszowo – koncertowego.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

W najbliższą sobotę, 18 maja 2019 r. Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka w Sierakowie!