Wydarzenia

Występ Orkiestry Vivat! podczas premiery książki POZNAŃMY SIĘ! w Teatrze Łejery

data: 03.10.2013

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na zaproszenie Prezesa Stowarzyszenia Łejery Pana Jerzego Hamerskiego, Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Premiery Książki "POZNAŃMY SIĘ! Przewodnik bimbojerski dla cołkiej famuły" autorstwa Pani Magdaleny Knapowskiej-Niziołek. Książkę wydało Wydawnictwo Poznańskie.

3 października 2013 roku (najbliższy czwartek) o godzinie 18.30 w Teatrze Łejery podczas premiery Książki, Łejery wraz z Orkiestrą Vivat! zaprezentują się razem na Scenie Wspólnej. W finale uroczystości premierowej, Łejery wspólnie z Orkiestrą Vivat! wykonają piosenkę "Poznania Poznania Nigdy Nam Dość": zaśpiewają Łejery - zagra Orkiestra Vivat!

"POZNAŃMY SIĘ!" - to jedyny w swoim rodzaju ilustrowany przewodnik po stolicy Wielkopolski. Autorka, która od wielu lat oprowadza turystów i poznaniaków po mieście, pozwala wyruszyć
w jedyną w swoim rodzaju wycieczkę, której towarzyszą dźwięki łejerskich piosenek.
Autorami tekstów piosenek są m.in. Wanda Chotomska, Juliusz Kubel i Emilia Waśniowska.
W przewodniku znajduje się płyta z piosenkami o Poznaniu, a pierwszy utwór: "Poznania Poznania Nigdy Nam Dość" zaśpiewały Łejery, a zagrała Orkiestra Vivat!

Serdecznie zachęcamy Państwa do nabycia Książki oraz do posłuchania płyty.

 

Wracając myślami do występu podczas finałowego koncertu Jubileuszowej X Letniej Akademii Instrumentów Dętych Blasznych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami poświęconymi temu wydarzeniu.