Wydarzenia

Orkiestra Vivat! na pikniku „Nasze serce” w Poznaniu

data: 15.06.2013

Szanowni Państwo,
Na zaproszenie Pana Profesora Michała Wojtalika - znanego i cenionego kardiochirurga, Orkiestra Vivat! wystąpi na pikniku „Nasze serce” 15 czerwca 2013 roku (sobota) w Poznaniu przy ul. Piastowskiej
72 (tereny torów łuczniczych, obok MDK). Piknik rozpocznie się o godz. 14.00 natomiast o 14.30 oraz o 15.30 będziemy mieli okazję wysłuchać występów młodych Muzyków i popatrzeć na popisy taneczne Dziewcząt z Grupy Choreograficznej.
Oprócz występów artystycznych, Organizatorzy pikniku zaplanowali wiele atrakcji w tym: liczne konkursy, teatrzyk dla dzieci, pokaz Taekwendoo, a także naukę tańca „zumba”. Informujemy również, że na końcu pikniku czekają na uczestników liczne nagrody i niespodzianki.

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia w gronie Rodziny czerwcowej soboty razem ze Stowarzyszeniem „Nasze serce” oraz Orkiestrą Vivat!
 

 

Przekazując 1% podatku na nasze Stowarzyszenie pomagacie Państwo razem
z nami, dzieciom i młodzieży o różnym statusie materialnym rozwijać pasje muzyczno-taneczne, miło i pożytecznie spędzać czas pozaszkolny. Serdecznie zapraszamy do przekazania 1% podatku dochodowego za rok 2017