Wydarzenia

Udział Dzieci i Młodzieży naszego Stowarzyszenia w Koncercie w Filharmonii Poznańskiej

data: 11.01.2013

W ubiegły piątek, 11 stycznia br. Młodzież z Orkiestry Vivat! oraz Dzieci ze szkółki muzycznej, z wybranych sekcji , uczestniczyły we wspaniałym koncercie w Filharmonii Poznańskiej.
Gwiazdą muzycznego wieczoru był belgijski trębacz, Jeroen Berwaerts, któremu towarzyszyła znakomita Orkiestra Filharmonii Poznańskiej. Artysta zauroczył swoją grą wszystkich, bardzo licznie zgromadzonych słuchaczy, którzy poprosili o bis, nagradzając jego występ gorącymi brawami.Jeroen Berwaerts to wspaniały trębacz o wybitnych umiejętnościach technicznych i muzycznej wrażliwości, który występuje jako solista podczas licznych recitali oraz
z zespołami muzyki kameralnej. Uczestniczy w znanych festiwalach
i jest obecnie profesorem trąbkiw Hochschule fϋr Musik
w Hanowerze.
Pełen wrażeń wieczór zakończył się wspólną fotografią wszystkich, którzy pod patronatem Stowarzyszenia „Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sierakowa Wlkp.” uczestniczyli w koncercie. Na Dzieci i Młodzież czekała również słodka niespodzianka od Dyrektora Filharmonii Poznańskiej, Pana Wojciecha Nentwiga.
Mamy nadzieję, że piątkowy wieczóri na długo pozostanie w pamięci naszej muzycznej Młodzieży i Dzieci oraz stanie się dla Nich inspiracją do jeszcze bardziej wytężonej i solidnej pracy, dzięki której Ich muzyczne talenty zaowocują w przyszłości takimi umiejętnościami, jakie mogliśmy podziwiać słuchając gry Jeroena Berwaertsa.

Zapraszamy na fotorelację z koncertu do naszej Galerii : http://www.vivat-orkiestra.pl/gallery.php/g/87/

 

W najbliższą sobotę, 18 maja 2019 r. Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka w Sierakowie!